• Rozpoczynamy rekolekcje parafialne. W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne będą podczas Mszy św. o godz. 6.00, 8.00 oraz 16.30 i 18.00. Dodatkowo w poniedziałek o godz. 19:30.
• Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej gazetki Bethania, a w nim plan nabożeństw i spowiedzi w Wielkim Tygodniu.
• Dziś też zapraszamy na spotkania małżeńskie tzw. Kawiarenka dialogowa. Tematem będzie relacja z teściami. Jest to dobry czas na spotkanie małżonków przy dobrym cieście z wprowadzeniem Marcina i Moniki Chochla.
• Zachęcamy do kontynuowania praktyki „koszyczka wielkopostnego”.
• Przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na potrzeby podopiecznych hospicjum.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 17:30 różaniec z Różami Różańcowymi.

• Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu są o godz. 16:15 i 17:30.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie biblijne w środę po mszy św. wieczornej.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Pokutne przygotowujące do Świąt wielkanocnej.
• W czwartek Msza dla mężczyzn. Zapraszamy do DA STRYCH na godzinę 20.15.
• W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a po Mszy św. o godz. 18:00 wyruszy parafialna Droga Krzyżowa ulicami Starej Kolonii. Mszy św. o godz. 19:30 nie będzie a intencja będzie odprawiona o godz. 18:00.
• Apostolstwo Modlitwy i Róże Różańcowe spotykają się na Mszy św. w piątek o godz. 18:00.
• Msza św. ze wspólnotą Radia Maryja będzie w sobotę o godz. 9:00.
• Droga Krzyżowa na Chruślicach odbędzie w Niedzielę Palmową o godz. 15:00. Młodzież ze wspólnoty Magis będzie przed Mszami rozprowadzała palmy, a zebrane ofiary przeznaczą na rekolekcje wakacyjne.
• Bony żywnościowe dla podopiecznych parafialnego Caritas wydawane będą w czwartek w godz. 15.00-17.30.
• Klub Seniora dziękuje za ofiary złożone za stroiki wielkanocne.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Elżbieta Szabla, Zenon Kołodziejczyk, Barbara Mróz, Stanisław Wojtyła i Jerzy Urbanik. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.