• Dziś rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W maju i czerwcu Róże Różańcowe będą modlić się o godz. 17:00.
• Msza św. ze wspólnotą Magis + w poniedziałek o godz. 19:30.
• Bardzo dziejemy ofiary złożone na caritas.
• We wtorek uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. W tym dniu porządek Mszy św. jak w niedzielę. Kancelaria będzie nieczynna.
• Spotkanie liderów grup i chętnych do pomocy prze organizacji festynu parafialnego, który wznawiamy po dwóch latach przerwy, w czwartek o godz. 18:45.
• Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 28 maja, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Spowiedź przed pierwszym piątkiem w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.

• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• W czwartek Msza dla mężczyzn. Zapraszamy do DA STRYCH na godzinę 20.15.
• W piątek, pierwszy miesiąca, nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 6:00 i 18:00. Apostolstwo Modlitwy zaprasza na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16:30. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niep. Serca Maryi po Mszy św. o godz. 6:00. Msza św. dla dzieci o godz 8:30 a po niej zapraszamy na śniadanie. Różaniec fatimski o godz. 9:00.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 17:00 różaniec z Różami Różańcowymi.
• W przyszłą niedzielę, 8 maja zapraszamy na spotkania małżeńskie tzw. Kawiarenka dialogowa. Tematem spotkania będzie: Warto rozmawiać nawet po ślubie. Jest to dobry czas na spotkanie małżonków przy dobrym cieście z wprowadzeniem Moniki i Marka Oleniacz.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• W sklepiku parafialnym polecamy pamiątki pierwszokomunijne, książki w wyprzedaży w atrakcyjnej cenie.

Do wieczności odeszli: Stanisława Smaga, Krzysztof Zadęcki, Edward Zapała. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.