• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00 oraz przy kapliczkach. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00. Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19.30.
• We wtorek 17 maja o godz 15.15 Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich i spotkanie na salce. Majówka połączona będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• Nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli będzie w środę o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich matek, zarówno będących już w stanie błogosławionym, mających w tym czasie problemy czy spodziewających się trudności przy porodzie, jak i w intencji tych kobiet, które pragną być matkami, ale towarzyszą temu trudności. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• Spotkanie z cyklu "Bóg-Honor-Ojczyzna" będzie w czwartek o godz. 18:30 a prelekcję "Sądecki ratusz" wygłosi Grzegorz Olszewski z oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego w Nowym Sączu. Spotkanie muzycznie uświetni Tomasz Wolak.

• Msze zbiorowe o godz. 18.00: w poniedziałek w int. Mieszkańców z dzielnicy Nowa Kolonia, w środę z ul. Wiatra, w piątek z ul. Borelowskiego i Krajewskiego.
• Msza św. w intencji Domowego Kościoła w sobotę o godz. 18:00.
• Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 28 maja, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
• Od przyszłej niedzieli rozpocznie się wydarzenie o nazwie "Poruszenie – w Duchu, w Prawdzie, w Sączu". Polegać ono będzie na ewangelizowaniu na ulicach oraz dzielenie się wiarą. Ewangelizatorzy będą mieć identyfikatory, nie będą zbierać żadnych pieniędzy, a jedynie rozmawiać nt. wiary i zapraszać na modlitewne spotkania. Przyjmijmy ich z życzliwością.
• Odpust ku czci św. Rity będzie w dniach 20-22 maja. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszli: Robert Jurek i Andrzej Machaty. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.