• Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach majowych.
• Dziś sądeckie parafie rozpoczynają wydarzenie o nazwie "Poruszenie – w Duchu, w Prawdzie, w Sączu". Na ulicach miasta można będzie spotkać osoby dzielące się swoją wiarą i zapraszające na modlitewne spotkania od piątku 27 maja do soboty 4 czerwca. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie. Zachęcamy wszystkich do podjęcia rozmowy na temat wiary.
• We wtorek majówka połączona będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
• Spotkanie z biblia odbędzie się 25 maja po Mszy św. wieczornej – tematem będzie życie i działalność św. Pawła.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Magis.
• W sobotę od godz. 13:00 do 20:00 odbędzie się festyn na placu przy szkole podst. nr 8. Wejście od ul. 1-maja. Ciasto na festyn prosimy przynieść w piątek po godz. 17:00 lub w sobotę od godz. 9:00 do sali Św. Ignacego. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

• Msze zbiorowe o godz. 18.00: w poniedziałek w int. Mieszkańców z ul. Niedziałkowskiego i Batorego 81c, w środę z ul. Grota Roweckiego 14, a w pątek z ul. Barlickiego.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
• Pielgrzymka do Turcji „Szlakiem św. Pawła” odbędzie się od 23 września
do 3 października. Są wolne miejsca. Chętni mogą zgłaszać się do o. Andrzeja.
• Zapraszamy na konferencje, uwielbienie i modlitwę o uzdrowienia które odbędzie się w naszym kościele 30 maja o godz. 19.30 – Msza św. o godz. 18.00. Modlitwę poprowadzi Marcin Zieliński.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
Do wieczności odeszła Anna Paulat. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.