• Dzisiaj obchodzimy zewnętrzną uroczystość ku czci Serca Pana Jezusa: Rozpocznie się ona Mszą św. sprawowaną o godz. 16.00 w parafii Ducha Świętego. Po Mszy św. procesja na Rynek, gdzie odmówimy Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Gorąco zapraszamy wszystkich.
• Klub Seniora zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godz. 9.00
• Wieczór uwielbienia odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30. Zapraszamy.
• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem w czwartek i piątek od godz. 16:00. Dzieci zapraszamy na Mszę w piątek o godzinie 18.00. Odwiedziny chorych w miesiącach wakacyjnych według ustaleń z księżmi odwiedzającymi w danym rejonie.
• Od piątku rozpoczynamy porządek wakacyjny. W niedziele nie ma Mszy św. o godz. 7.00; 15:30 i 20:00 oraz w soboty na WSB. Msze św. w dni robocze będą o 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00. W czasie wakacji nieczynny jest Parafialny Punkt Caritas. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki, czwartki i soboty.

• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15.00. Spowiadamy od godz. 16.00.
• Rodzina Szkaplerzna organizuje pielgrzymkę do Czernej na XXIV Ogólnopolskie Spotkanie w dniu 23 lipca. Szczegóły w gablocie.
• XXV pielgrzymka Kolejarzy do sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie odbędzie się 2 lipca. Szczegóły na plakacie.
• Wychodzi kolejny numer Bethanii, a w nim: relacja z pielgrzymki do Medjugorie, o pielgrzymce dzieci w I rocznicę Komunii św. do sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Starej Wsi, o Apostolacie Matki Bożej Pielgrzymującej, o schronach w Nowym Sączu, i wiele innych ciekawych artykułów. Podany jest także wakacyjny plan nabożeństw oraz dni i godziny otwarcia kancelarii w naszej parafii. Zachęcamy do lektury.
• Do wieczności odeszli: Marta Leśniak, Zofia Kopka i Janina Pierzchała. Dobry Jezu a nasz Panie…
 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.