• Miesiąc sierpień jest czasem dobrowolnej abstynencji, którą można ofiarować o wyproszenie potrzebnych łask.
• Dziś przypada święto Św. Ignacego Loyola – założyciela naszego zakonu i zakończenie roku ignacjańskiego. Świętujemy również jubileusz święceń kapłańskich o. Stanisława Pyszki który obchodzi 45-lecie oraz o. Wiesława Krupińskiego który obchodzi 40-lecie. Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.
• W poniedziałek przypada 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego.
• We wtorek wspomnienie świętego Piotra Fabera, jezuity. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W czwartek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 15:30.

• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00 i 18.00. O godzinie 16.30 Msza dla dzieci. Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00.
• W sobotę Święto Przemienienia Pańskiego - odpust w Parafii św. Małgorzaty. Różaniec Fatimski w sobotę po Mszy św. o godz. 8:00.
• Zapraszamy do sklepiku parafialnego. W sprzedaży dostępne są podręczniki do religii wydawnictwa WAM i Gaudium. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
• Poradnia Rodzinna w miesiącu sierpniu będzie nieczynna.
• Od 14-16 października będzie organizowany w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy w kancelarii parafialnej.
• W okresie wakacyjnym Msze św. w dni robocze są o godz. 6:00, 7:00, 8:00 i 18:00
w Niedziele o godz. 6.00; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 14.00 i 18.30. Nie będzie Mszy św.
o godz. 7.00; 15.30 i 20.00. Spowiadamy podczas wszystkich Mszy świętych.
• Kino Sokół zaprasza na film.: Noter-Dame Płonie. W filmie autor przedstawia wydarzenia, które miały miejsce chwilę przed pożarem jak i przebieg pożaru w katedrze. Projekcja filmu od 19 sierpnia. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Jadwiga Wojtas, Leopold Weinert, Paulina Marczak-Borcz, Czesław Migacz. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.