• Msze św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej nr 8 – dziś o godz. 11:00, dla Szkoły Podstawowej nr 7 i 15 oraz SPLOT – w przyszłą niedzielę o godz. 11:00; dla młodzieży szkół średnich - w czwartek o godz. 8:00. W tym dniu nie ma Mszy o 8:30.
• Od czwartku wraca porządek Mszy św. jak w ciągu roku szkolnego. Wracają Msze św. w niedziele o godz. 7:00, 15:30 i 20:00 oraz o 6:30, 7:30, 8:30 w tygodniu. Wznawia swoją działalność Caritas i Poradnia Rodzinna, a Kancelaria Parafialna będzie czynna także we wtorki.
• W czwartek Msza dla mężczyzn. Zapraszamy do DA STRYCH na godzinę 20.15.
• Przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00. W tym dniu Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 6.00, a Różaniec Fatimski po Mszy św. o godz. 8:30. Msza św. dla dzieci o godz 8:30 a po niej zapraszamy na śniadanie.

• Zapraszamy młodzież szkół średnich, siódmych i ósmych klas szkoły podstawowej na Mszę św. w piątek o godz. 19:30 i na spotkanie po Mszy do salek wspólnoty Magis.
• Spotkanie wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy tez chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami o godz. 9.00.
• Msza św. w intencji o. Władysława Gurgacza, Jezuity i Żołnierzy Wyklętych na Hali Łabowskiej rozpocznie się w sobotę, o godz. 12.00.
• W sklepiku parafialnym dostępne są podręczniki do religii dla szkół naszej parafii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
• Zarząd Osiedla Kaduk zaprasza mieszkańców Osiedla Kaduk na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w niedziele 4 września o godz. 14 na Boisku Sportowym przy ul. Grunwaldzkiej. Wydarzenie jest bezpłatne, a w tym grill, występy artystyczne, animacje gry i konkursy dla dzieci.
• Państwowa Szkoła Medyczna przy Jagiellońskiej 45 ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszły: Anna Janicka i Weronika Mirek. Dobry Jezu a nasz Panie…
Nabożeństwa: We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30; w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30 a koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.