• Uczniów klas ósmych szkół podstawowych, chcących przyjąć sakrament bierzmowania, zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 27 września o godz. 18.00 w sali św. Ignacego. Zapisać można się przez formularz znajdujący się na stronie parafialnej kolejowa.pl w zakładce bierzmowanie. Spotkanie dla rodziców odbędzie się 20 września w kościele, o godz. 18.40.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00 w sali Św. Jana Pawła II; Msza św. ze wspólnotą Filadelfia w sali Św. Ignacego o godz. 18:00 oraz Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19:30 w kościele.
• Spotkanie ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 9.00. Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.

• Spotkanie dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę o godz. 17:00 w sali Św. Ignacego.
• Spowiadamy podczas każdej Mszy św. oraz w piątki od godz. 15:30.
• W sklepiku parafialnym dostępne są podręczniki do religii dla szkół naszej parafii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
• Pielgrzymka kolejarzy do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach odbędzie się 10 września. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Kazimiera Zaczyk; Zbigniew Poręba; Stefania Koziara; Irena Pietrzyk; Maria Salamon. Dobry Jezu a nasz Panie…
Nabożeństwa: we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30; w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Domowy Kościół. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.