• Dziś wychodzi kolejny numer parafialnej Bethanii.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.
• Msza św. z grupą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnotą.
• Spotkanie katechetów w czwartek o godz. 19:00 w domu zakonnym.
• W piątek święto Św. Pio. Nabożeństwo o godz. 17:30 i Msza z grupą o. Pio.
• Imieninowa Msza św w intencji o. Stanisława Jurusia będzie w piątek o godz. 18:00.
• Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach Miast Świata będzie 28 września o godz. 15:00. Szczegóły w gablocie.
• Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat na Katechezę Dobrego Pasterza, która odbędzie się w następną sobotę, 24 września, o godz. 10.00 w salkach na trzecim pietrze w DA Strych.
• Spotkanie dla małżonków z cyklu kawiarenka dialogowa, pt. Małżeńskie remonty prowadzone przez Magdalenę i Ireneusz Trojanów odbędzie się w następną niedzielę 25 września o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
• Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 7 będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30 w kościele.

• W sklepiku parafialnym dostępne są też Kalendarz Rolnika na 2023 r., katechizmy.
• Zarząd osiedla Nawojowska bardzo serdecznie zaprasza Mieszkańców na festyn osiedlowy "Spotkajmy się razem" w dniu 24 września od godz. 11.00 na placu zabaw w Nowej Kolonii.
Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w środę nabożeństwo przez wstawiennictwo Św. Ignacego Loyoli o godz. 17.30. Podczas nabożeństwa modlimy się w intencji wszystkich mam. Obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona jest skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy jej używaniu.
• w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa o. Pio.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00.
Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.