• Dziś przypada 108. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
• Spotkanie dla małżonków z cyklu kawiarenka dialogowa, pt. Małżeńskie remonty będzie dziś o godz. 16.00. Szczegóły na plakatach.
• Apostolstwo Modlitwy zaprasza na spotrkanie modlitewne w poniedziałek o godz. 16:30 w sali Św. Jana Pawła II.
• Spotkanie biblijne w środę po Mszy św. wieczornej.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę na godz. 9.00.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach Miast Świata będzie 28 września o godz. 15:00. Szczegóły w gablocie.
• Od soboty zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 8 i SPLOT będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30 w kościele.
• Wspólnota Trudych Małżeństw SYCHAR zaprasza na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00 u Jezuitów w rynku, w parafii Ducha Św.
• MOPS prowadzi nabór do Dziennego Domu Seniora przy Jagiellońskiej 37.
• Procesja Różańcowa wyruszy w przyszłą niedzielę przy pomniku św. Jana Pawła II o godz.18.00. Zakończenie w kościele Matki Bożej Niepokalanej.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odszedł Henryk Szczepaniak. Dobry Jezu a nasz Panie…
• Mając na uwadze dobro duchowe wiernych, decyzją Biskupa Tarnowskiego została zwiększona częstotliwość sprawowania Mszy św. w tak zwanym klasycznym rycie rzymskim w Bazylice św. Małgorzaty w Nowym Sączu. Od 1 października Msze św. będą sprawowane w każdą niedzielę o godz. 15.30.

Nabożeństwa:

• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Grupa MB Pielgrzymującej.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiadamy od godziny 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.