• Dziś Procesja Różańcowa wyruszy przy pomniku Św. Jana Pawła II o godz.18.00. Zakończenie w kościele Matki Bożej Niepokalanej.
• Dziś po każdej Mszy Świętej na placu kościelnym będzie można się zapisać do Żywego Różańca.
• W tym roku upływa kadencja funkcjonowania Rady Parafialnej. Ks. biskup ordynariusz zarządził wybory nowej RP. Od następnej niedzieli będzie wystawiona skrzynka do której będzie można wrzucać propozycje kandydatów do przyszłej RP. Do skrzyni prosimy wrzucać kartki z imieniem i nazwiskiem i numerem telefonu.
• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.

• Klub Seniora spotyka się w poniedziałek w sali Jana Pawła II o godzinie 9:00
• W poniedziałek odnowa w Duchu Święty zaprasza na Mszę Msza Święta o godzinie 18.00 a Wspólnota Magis+ godzinie o 19.30.
• Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkoły Podstawowej nr 15 będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15:30 w kościele.
• DA STRYCH zaprasza studentów, wykładowców i pracowników sądeckich uczelni na Mszę Świętą rozpoczynającą nowy Rok Akademicki w przyszłą niedzielę o 20.00.
• W czwartek Msza dla Mężczyzn. Zapraszamy do sali św. Ignacego na godzinę 20.15.
• Przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00. W tym dniu Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa od godz. 12.00 do 13.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godziny 15.00. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• Spotkanie dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę o godz. 17:00 w sali Św. Ignacego.
• Kolejne spotkanie z serii „Bóg-Honor-Ojczyzna” odbędzie się 11 października. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszła Anna Gurtman. Dobry Jezu a nasz Panie…

Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.  

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.