• Dziś przeżywamy uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła.
• Zapraszamy dzieci na różaniec w poniedziałek o godz 17:30
• Zapraszamy dzieci na "Bal wszystkich świętych" 5 listopada od godz. 15.00 do 17.30 do sali św. Ignacego. Zachęcamy, aby dzieci przebrały się za swojego ulubionego Świętego.
• We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny. Nabożeństwa na cmentarzach: Komunalnym i Gołąbkowickim o godz. 14.00. Kancelaria w tym dniu będzie nieczynna. O godz. 18.00 rozpoczynamy różaniec za zmarłych poleconych w wypominkach. W dni powszednie modlić będziemy się o g. 17.30, a w niedzielę o g. 18.00.
• W środę Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00 i 19:00.

• W czwartek wspólnota mężczyzn spotykająca się przy naszej parafii zaprasza na Mszę Świętą do sali św. Ignacego o godz 20:15
• W listopadzie w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00 będą odprawiane Msze św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Na bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe.
• Caritas zaprasza podopiecznych i wolontariuszy na różaniec za zmarłych w Dzień Zaduszny na Cmentarzu Komunalnym. Zbiórka o godz 12.00 przy kaplicy cmentarnej.
• Przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00. W tym dniu Apostolstwo Modlitwy zaprasza wszystkich na adorację Pana Jezusa po Mszy św. o godz. 8:30. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• Różaniec fatimski w sobotę, po Mszy św. o godz. 8:30.
• Zapraszamy na Mszę Świętą na WSB w każdą sobotę o godz. 18:15.
• W gablocie wywieszona jest lista nowej Rady Parafialnej. W jej skład weszły osoby zgłoszone oraz z nominacji. Radzie kończącej swoją służbę serdecznie dziękujemy. Spotkanie nowej Rady Parafialnej odbędzie się 9 listopada o godz. 18.40
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Zofia Michalik, Henryk Winiewicz, Danuta Królczyk. Dobry Jezu a nasz Panie…
Nabożeństwa:
• we wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30,
• w czwartek do Bożego Miłosierdzia o godz. 17:30, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.  

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.