• Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie a Caritas rozprowadza świece wigilijne i opłatki. Zebrane fundusze przeznaczone są na pomoc najuboższym.
    • Msze św. roratne są w dni powszednie o godz. 6.00 a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty zaś o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Prosimy rodziców by przychodziły z dziećmi.
    • W poniedziałek zapraszamy na modlitwę uwielbienia o godz. 19:30.
    • Spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna pt. "Tam gdzie lwowskie śpią Orlęta... będzie we wtorek o godz. 18:30 w sali Ignacego.
    • W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
    • W czwartek adorację poprowadzi Odnowa w Duchu św.
    • W piątek adoracja koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 i spowiadamy od godziny 15:30
    • Katecheza Dobrego Pasterza - rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 w DA Strych. Również w sobotę rozpoczyna się Nowenna do Dzieciątka Jezus.
    • Z tyłu kościoła obok obrazu Matki Bożej wystawiona jest skarbona na ofiary dla potrzebujących.

• Klub Seniora zaprasza na aukcję stroików dziś od 8:00 do 16:00 w sali Św. Jana Pała II.
• Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje, które głosił będzie o. Łukasz Wiśniewski, dominikanin.
• Spotkanie z cyklu Randka Małżeńska pt. „Wspólnota domowa”będzie w przyszłą niedzielę o od godz. 16:30. Prowadzą Katarzyna i Piotr Piwowar. Szczegóły w gablocie i na stronie internetowej.
• Jubileusze małżeńskie będziemy obchodzić w niedzielę Świętej Rodziny, 31-go grudnia, podczas Mszy św. o godz. 12:30. Prosimy o zgłoszenie w kancelarii parafialnej osobiście lub telefonicznie małżeństw, które w tym roku obchodzą 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55-lecie i więcej.
• W sklepiku do nabycia: Świece wigilijne, opłatki, kalendarze na 2024 oraz książeczki dla dzieci na Adwent i Boże Narodzenie.
• W niedziele można korzystać z parkingu przy ul. 1 maja – ostatni wjazd po lewej stronie przed dworcem MPK.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Cecylia Janik, Kacper Filip i Marian Kmak. Dobry Jezu a nasz Panie… 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com