• Modlitwę Uwielbienia rozpoczniemy w poniedziałek o godz. 19.30.
• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00, oraz przy kapliczkach. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie „Bóg – Honor – Ojczyzna” poświęcone 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino będzie we wtorek o godz. 18.30 w Sali św. Ignacego.
• Święto Św. Andrzeja Boboli w czwartek. Polecamy modlitwie biskupa ordynariusza w dniu jego imienin.

• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30, Msza św. w intencji Apostolatu Matki Bożej Pielgrzymującej o godz. 18:00. Adorację po Mszy poprowadzi Apostolstwo Modlitwy.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15.00. Spowiadamy od 15:30.
• Msze św. w intencji mieszkańców ul. Zygmuntowskiej będą – w piątek o godz. 18.00 oraz w przyszły piątek również o godz. 18:00.
• Katecheza Dobrego Pasterza w sobotę o 10:00.
• Czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego rozpoczniemy w sobotę o godz. 19:30. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie.
• Zapraszamy na randkę małżeńską poświęconą budowaniu i utrzymywaniu autorytetu rodzica. Spotkanie rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.30. Zapewniamy opiekę do dzieci. Szczegóły w gablocie.
• Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 25 maja, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Prosimy też o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Róże Różańcowe organizują pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 1 czerwca. Szczegóły w gablocie.
• Odpust u Św. Rity rozpoczyna się 17 maja. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Posłuchajmy jeszcze stanowiska Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony życia ludzkiego.
• Do wieczności odeszli: Krystyna Limanówka i Bogdan Kozioł. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com