• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwa czerwcowych, które odbywają się w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 18.00.
• Msza św. w intencji mieszkańców ulicy 1 maja będzie o godz. 18:00 w poniedziałek.
• W poniedziałek o godz. 19:30 modlitwa w kościele.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• We wtorek o godz. 18:30 w sali Św. Ignacego będzie spotkanie z serii "Bóg-Honor-Ojczyzna" pt. "Korespondencja księdza Władysława Gurgacza z jezuitami". Prelekcję przedstawi o. Krzysztof A. Dorosz SJ. Zapraszamy.
• W czwartek adorację po Mszy św. wieczornej poprowadzi grupa. Modlitewna o. Pio.
• Msza św. w int. AM i Żywego Różańca będzie w piątek o godz. 8:30 i po niej adoracja.

• Prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w naszej parafii o wypełnienie formularza.
• Randka Małżeńska pt. Niespodzianka będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:30. Szczegóły w gablocie.
• Ruch Obrony Życia organizuje pielgrzymkę do Tarnowca w dniu 6 lipca. Szczegóły w gablocie.
• Posłuchajmy komunikatu Biskupa Ordynariusza w związku z rocznicą kanonizacji bł. Kingii.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Alina Jung i Krzysztof Pochwała. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com