Mija czas jesiennej akcji pomocy. Za pieniądze ze zbiórki do skarbony wystawionej przy ołtarzu Matki Bożej oraz od ojca Proboszcza zakupiono 5 ton ziemniaków. Ziemniaki rozwieziono do najuboższych rodzin.

    Wszystkim osobom, które szczodrobliwością i modlitwą wsparły naszą akcję ziemniaczaną, składamy serdeczne - Bóg zapłać!

Szczególnie dziękujemy Firmie AGRO - HURT panom Wideł, którzy od paru lat sprzedają nam ziemniaki po promocyjnej cenie oraz na swój koszt rozwożą je do rodzin. Ogromne podziękowanie należy się panu Marianowi Rumin wraz z synem Andrzejem, za pomoc w rozwożeniu.

    Pragniemy nieśmiało przypomnieć, że w na szym kościele nie tylko podczas akcji sezonowych, wystawiona jest skarbona na ofiary dla ubogich. Przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego umieszczona jest cały rok na datki pieniężne. Nie przechodźmy obok niej obojętnie. Rozwijajmy w sobie i w naszych dzieciach postawę wrażliwości na potrzeby innych, postawę miłosierdzia w duchu autentycznej miłości bliźniego. Wszyscy na miarę swoich możliwości powinniśmy dzielić się posiadanymi dobrami, zarówno duchowymi jak i materialnymi. Zawsze jest obok nas ktoś bardziej potrzebujący, choćby naszej obecności czy dobrego słowa. Uwrażliwiajmy również osoby korzystające z pomocy, aby i one odkrywały w sobie i realizowały powołanie do czynienia dobra bliźnim. 11 września w naszym kościele została odprawiona Msza święta w intencji chorych z sakramentem namaszczenia. Po Eucharystii w domu katechetycznym był poczęstunek dla chorych przygotowany przez pracowników Caritas. Każdy mógł porozmawiać z o. Proboszczem o swoich problemach. Dziękujemy drogiemu Ojcu za zaangażowanie się w prace Caritas. Panom organistom Stanisławowi i Tomaszowi Wolakom wielkie "Bóg zapłać" za ubogacenie Eucharystii i obecność na spotkaniu. Dziękujemy za wrażliwość i pomoc osobom, które pomogły mniej sprawnym w dotarciu do kościoła, dzięki temu przybyło bardzo dużo osób.

    Przypominamy, że Caritas naszej parafii pełni dyżury w każdy czwartek w godz. 16.00 - 17.30. Wejście od ulicy 1 - Maja za domem katechetycznym. Caritas naszej parafii stara się w miarę możliwości nieść pomoc ludziom potrzebującym wsparcia w ciągu całego roku.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.