Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

• Dziś uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 12.00 Godzina Łaski.
• Msze św. roratnie są w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00 i przed tymi Mszami będą wystawione świece za ławkami. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu.

• Roraty dla dzieci są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom, którzy w tym tygodniu przynosili słodycze.
• Klubu Seniora zaprasza na spotkanie w poniedziałek o godz. 10.30.
• Zapraszamy na Mszę św. w intencji o. Wiesława Krupińskiego z okazji jego imienin
w poniedziałek o godz. 18.00.
• Msza św. ze wspólnotą Kobiety Urzekające odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.30, a adoracja rozpocznie się o godz. 19.00.
• We wtorek nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
• Kolejne spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna będzie we wtorek o godz. 18.30 pt. „Dzieje jednego mostu - na drodze do Krakowa”.
• W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie biblijne.
• W czwartek adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi grupa modlitewna im. o. Pio.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu a o godz. 17.00 Msza św. z Apostolstwem Modlitwy w sali Św. Ignacego.
• Bony zakupowe dla osób objętych stałą opiekę Caritas wydawane będą w sobotę od godz. 11.00 do 15.00.
• Przed kościołem są rozprowadzane świece wigilijne. To „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” - wspiera leczenie i wypoczynek dzieci z ubogich rodzin oraz samotne matki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona Caritas i kosz. Ofiary ze skarbony przeznaczymy na produkty spożywcze dla najuboższych rodzin z naszej parafii.
• W sklepiku przy kościele kalendarz parafialny, lampiony na roraty, prasa katolicka, ciasto.
• Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Poprowadzi je Grzegorz Polakiewicz, który przedstawia się w Bethanii. Bethania wyjdzie w najbliższą niedzielę.
• Zapraszamy małżeństwa na spotkanie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 15 grudnia o godz. 16.00 w Kolejowa Cafe. Temat spotkania-dialogu: ON i ONA czym się różnimy? Warunkiem uczestniczenia jest wcześniejsze zgłoszenie. Szczegóły w gablocie.
• Do wieczności odeszli: Aleksander Siedlarz, Halina Konar, Irena Sowa, Zbigniew Siwek. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.