Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

• W poniedziałek zakończenie rorat. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przynosili słodycze.
• Dziś spowiadamy podczas wszystkich Mszy św., w poniedziałek od 6:00 do 19:00 i w Wigilię od 6.00 do 14.00.

W Boże Narodzenie, Św. Szczepana i Nowy Rok nie spowiadamy.
• Podczas spowiedzi będzie możliwość adorowania Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
• Próba generalna dla wszystkich dziecięcych chórków przed wspólnym śpiewem na Pasterce będzie jutro o godz. 16.00 w sali Św. Ignacego.
• We wtorek Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Msze św. rano według zwykłego porządku. Po południu Mszy św. ani nowenny nie będzie. Pasterki w kościele z udziałem dzieci o godz. 22.00 i o godz. 24.00. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
• Na Pasterce o 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim Rodzicom Adopcyjnym za 9-cio miesięczną modlitwę w intencji dzieci poczętych i zagrożonych.
• W środę uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny, nabożeństwo Św. Ignacego jest przeniesione na styczeń.
• W czwartek święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Porządek Mszy św. niedzielny. Adoracji nie będzie.
• W piątek, święto Św. Jana Ewangelisty. W tym dniu rozpoczynamy Kolędę. W dni powszednie rozpoczynać będziemy o godz. 16.00, a w niedziele o godz. 15.00. W Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli Kolędy nie będzie. Porządek Kolędy podany jest w Bathanii, na stronie internetowej, w gablocie.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
• W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałek i sobotę od godz. 10.00 do 12.00.
• W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy św. o godz. 12.30 będziemy obchodzić jubileusze małżeńskie.
• Kolejarze organizują pielgrzymkę do Grecji. Szczegóły w gablocie.
• Do wieczności odeszli: Piotr Kornakiewicz, Halina Staniszewska, Bolesław Łazarz, Mirosław Wolanin. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego przygotowania do Świąt.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.