Sakrament Bierzmowania będzie udzielony 1 kwietnia podczas Mszy św. o godz.16:00 i 18:00
Gorzkie Żale są w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:15 i 17:30
Droga Krzyżowa jest w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:00 dla dzieci i 17:30 dla wszystkich.

Ogłoszenia

• Kolędę rozpoczynamy w niedziele i święta o godz. 15:00 a w pozostałe dni o godz. 16:00. Kolęda dodatkowa będzie 9 stycznia. Szczegóły na stronie internetowej i gablocie.
• W poniedziałek o godz. 9.00 spotkanie Klubu Seniora. Zapraszamy.
• Msza św. ze wspólnotą Magis+ w poniedziałek o godz. 19:30.
• We wtorek uroczystość Najświętszego Imienia Jezus, święto tytularne Towarzystwa Jezusowego. Nab. o godz. 17.30
• Z racji kolędy spowiedź tylko podczas Mszy św.
• Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy, którą oznaczamy drzwi swoich domów, pisząc: K + M + B 2023. Porządek Mszy św. niedzielny. Z racji uroczystości post od pokarmów mięsnych w tym dniu nie obowiązuje. Spowiadamy podczas Mszy św.
• Dzieci będą rozprowadzać na placu kościelnym pakiety Trzech Króli a zebrane ofiary dofinansują wyjazd dzieci na ferie zimowe do Opola. Taca przeznaczona będzie na misje.

• Przeżywamy radość z narodzin Zbawiciela. Niech te dni świąteczne upłyną w duchu radości, pokoju i pojednania. Niech dobro zapanuje nad złem i otworzy nas na Miłość płynącą z nieba. Bóg się rodzi, moc truchleje.
▪ Bardzo serdecznie pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomagali nam w przygotowaniu kościoła na obchody świąt. Dziękujemy tym, którzy przez okres adwentu uczestniczyli w Roratach, przynosili słodycze dla dzieci. Szczególne podziękowanie kierujemy do s. Grażyny, p. organistów, p. Mariana, ojców z Krakowa i Mysłowic. Serdeczne - Bóg zapłać.
• Jutro św. Szczepana. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
• Z tyłu kościoła wyłożone są kartki z informacjami na temat kolędy dla osób które zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie.
• W czwartek kancelaria parafialna czynna tylko w godzinach przedpołudniowych.
• W sobotę ostatni dzień starego roku. Msze św. po południu o godz. 16.30 i 18.00. Nabożeństwo z dziękczynieniem za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w minionym roku, będzie o godz. 17.30.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.