Ogłoszenia

• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00. O godz. 19.30 zapraszamy na pierwszą po wakacjach Modlitwę Uwielbienia.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę spotkanie biblijne po Mszy Świętej wieczornej.
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzi Odnowa w Duchu Św. Filadelfia.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy, a od 15:30 spowiedź.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 do 10:00. Spotkanie ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 9.00.
•W dniach 22-24 września odbędą się rekolekcje dla osób, które przeżywają stratę dziecka w wyniku poronienia. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Szarytek w Piwnicznej – kontakt w sprawie szczegółowych informacji i zapisów na stronie internetowej parafii (s. Małgorzata tel. 798707456 e-mail: [email protected]).

Msza św. w int. o. Władysława Gurgacza SJ będzie w sobotę o godz. 12:00 na Hali Łabowskiej.
• Msza św. na rozpoczęcie roku szkolego dla Młodzieży Szkół Średnich będzie w poniedziałek o godz. 8:00.
• W poniedziałek Msza św. na rozpoczęcie spotkań Klubu Seniora o godz. 8:30 a po niej spotkanie. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. Filadelfia zaprasza na Mszę św. o godz. 18:30 do sali Św. Ignacego. Msza św. z Magis+ będzie o godz. 19:30 w kościele.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę wieczorna Msza św. z grupą o. Pio a po niej spotkanie w sali JPII.
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• W piątek Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca o godz. 8:30, a po niej adoracja. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy, a od 15:30 spowiedź.
• Chłopców od klasy trzeciej, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w naszych chórkach zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 do 10:00. Spotkanie ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 9.00.
• W sklepiku parafialnym są katechizmy do szkół podstawowych i średnich.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.