• Trwają parafialne rekolekcje wielkopostne, które prowadzi o. Adam Szustak – dominikanin. Od poniedziałku do środy nauki rekolekcyjne będą podczas Mszy św. o godz. 8.00 oraz 16.30 i 18.00. Msze św. będą o 6.00; 6.30; 7.00; 7.30; 8.00. 16.30 i 18.00.
• Dziś Młodzież ze wspólnoty Magis rozprowadza palmy, a zebrane ofiary przeznacza na rekolekcje wakacyjne. Droga Krzyżowa na Chruślicach o godz. 15.00 będzie prowadzona przez wspólnoty z naszej parafii, a Gorzkie Żale o godz. 16:15 i 17:30. Zapraszamy.
• Malowanie kościoła dobiega końca. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na pokrycie kosztów prowadzonych prac. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wsparli już prace. Bóg Zapłać.
• W związku z wielkim tygodniem Uroczystość Zwiastowania Pańskiego została przeniesiona z 25 marca na 8 kwietnia. Msze św. z godz. 9.00, 10.00 i 15.15 zostaną odprawione 8 kwietnia w tych samych godzinach.
• Deklaracje dla chcących podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego można będzie złożyć podczas Mszy św. 8 kwietnia o godz. 18:00, a tydzień wcześniej będą wyłożone na ołtarzu Matki Bożej.

• Spotkanie lektorów i ministrantów w Wielką Środę po Mszy św. wieczornej. Będziemy przygotowywali liturgię Triduum Paschalnego.
• Wielki Czwartek jest dniem ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa. Rano nie ma Mszy świętych. O godz. 16.00 Msza św. Wieczerzy Pańskiej dla dzieci. Uroczysta Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po niej przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy i adoracja do godz. 24.00.
• Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej. Droga Krzyżowa dla dzieci wraz z nabożeństwem Krzyża o godz. 16.00. Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz. 17.30. Liturgia Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 18.00. Po niej przeniesienie Pana Jezusa do Grobu i adoracja do godz. 24. Ofiary z Wielkiego Piątku zostaną przekazane na chrześcijan w Ziemi Świętej. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
• Bardzo prosimy grupy parafialne o prowadzenie Adoracji Naśw. Sakramentu po liturgii w Wielki Czwartek i Piątek. Harmonogram znajduje się w Bethanii oraz w gablocie.
• Wielka Sobota. Święcenie pokarmów od godz. 9.00 do 15.00. Cały dzień trwa adoracja Pana Jezusa w Grobie. Dzieci z zespołów i ministranci rozprowadzać będą buteleczki z wodą święconą, a zebrane ofiary przeznaczone będą na letnie wakacje.
• Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 20.00, a zakończy ją uroczysta procesja rezurekcyjna po ul. Batorego. Na liturgię prosimy o przyniesienie świec. Prosimy o przygotowanie sztandarów.
• W Wielki Czwartek i Wielką Sobotę kancelaria będzie zamknięta.
• Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rano nie ma procesji rezurekcyjnej.
• Spowiadamy w Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę od godz. 6.00 do 9.00 i od 15.00 do 19.00. W Wielki Czwartek, Piątek spowiadamy od godz. 6.00 do 16.00 w Wielką Sobotę od 6.00 do 14.00. W czasie świąt nie spowiadamy. Plan Wielkiego Tygodnia można znaleźć w Bethanii, na stronie internetowej parafii i w gablocie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Stanisław Warzecha i Zofia Rąpała. Dobry Jezu a nasz Panie… 

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com