• Z wielką radością obchodzimy największe święto – Zmartwychwstanie Pańskie. Świętujemy zwycięstwo Miłości nad śmiercią, piekłem i szatanem. Parafianom i gościom składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia każdy Wasz dzień swoją radością i miłością przezwyciężającą wszelkie mroki.
• Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Triduum Paschalnego i świąt Zmartwychwstania Pana Jezusa: ojcom spowiadającym, scholastykom z Warszawy, siostrze Grażynie, p. kościelnemu, panom organistom i chórowi Jana Pawła II i Gospel, ceremoniarzom, Liturgicznej Służbie Ołtarza, młodzieży z Magisu, Straży Kościelnej, Caritas i grupom prowadzącym adorację. Bóg zapłać.
• Spowiedzi w dniu dzisiejszym i jutrzejszym nie będzie. Od wtorku spowiadamy podczas każdej Mszy św.
• Poniedziałek – drugi dzień Świąt. Porządek Mszy świętych niedzielny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Akademię Ignatianum
• Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30.

• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• W piątek, pierszy miesiąca, adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 a o godz. 16:30 Msza św. dla dzieci.
• Z racji oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
• Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli malowanie kościoła. Bóg Zapłać.
• O. Proboszcz i Caritas wyrażają wdzięczność wszystkim ofiarodawcom, Firmom, Hurtowniom i Sponsorom za przekazane dary dla potrzebujących.
• Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy obchodzić 8 kwietnia. Deklaracje dla chcących podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego można będzie złożyć podczas Mszy św. 8 kwietnia o godz. 18:00, a tydzień wcześniej będą wyłożone na ołtarzu Matki Bożej.
• Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 8:00 dla dorosłych a po Mszach o godz. 11:00 i 15:30 dla dzieci.
• KIK zaprasza na koncert organowy w przyszłą niedzielę. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Maria Kulig,Włodzimierz Sekuła, Jerzy Lelito, Elżbieta Łaszczuk, Andrzej Filek,. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com