• Na placu kościelnym wolontariusze zbierają ofiary na rzecz naszego hospicjum sadeckiego. Bardzo dziękujemy za wsparcie.
• Spotkania Apostolstwa Modlitwy odbywają się w poniedziałki o godz. 16:30.
• Msza św. ze wspólnota Magis + w poniedziałek o godz. 19.30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnota.
• Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adoracja w ciszy.
• W piątek adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Spowiadamy od 15:30.
• Peregrynacja relikwii rodziny Rodziny Ulmów odbędzie się we wtorek i środę w Bazylice św. Małgorzaty. Msza św. dla naszego dekanatu będzie odprawiana we wtorek, 16 kwietnia, o godz. 22.00. Szczegółowe informacje w gablocie.
• Zapraszamy na randkę małżeńską poświęconą wdzięczności. Spotkanie odbędzie się w następną niedzielę, 21 kwietnia, o godz. 16.30. zapewniamy opiekę do dzieci. Szczegóły w gablocie.

• Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 25 maja, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Władysław Krok i Maria Matecka. Dobry Jezu a nasz Panie… 

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com