1. Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej Bethanii a w nim m.in. orędzie papieża Franciszka na Wielki Post, o ascezie w rozumieniu św. Ignacego, o roku Ducha Św., o św. Stanisławie Kostce. Zapraszamy do lektury.

2. Przez okres Wielkiego Postu za ławkami wystawiony jest koszyczek, do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w konkretnej intencji. Każdy kto zabierze intencję kogoś innego zobowiązuje się do jednodniowego postu w dowolnej formie w ciągu tygodnia następującego po danej niedzieli. Poczujmy się w ten sposób też wspólnotą.

3. Nowenna do Matki Bożej we wtorek po Mszy św.o godz. 18.00.

4. W środę Msza św. z grupą o. Pio o godz. 18:00.

5. W czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. wieczornej, a od godz. 19.00 do 20.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu, którą poprowadzi Ruch Obrony Życia.

6. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową, dzieci o godz. 17:00, dorosłych o godz. 17:30.

7. Gorzkie żale w naszym kościele w niedziele o godz. 16:15 i 17:30.

8. W przyszłą niedzielę taca będzie na misje. Od przyszłej niedzieli też Caritas będzie rozprowadzał baranki wielkanocne i paschaliki. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na potrzebujących podopiecznych Caritasu diecezjalnego i naszej parafii.

9. Ks. bp Wiesław Lechowicz świętuje 10-o lecie święceń biskupich.. Polecajmy Go Bogu w modlitwie.

10. W kiosku do nabycia Bethania, książki religijne, ciasto, dewocjonalia.

11. Szkoła Podstawowa nr 2 ogłasza zapisy dzieci do oddziału przedszkola i klasy pierwszej. Więcej informacji znajduje się na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła. i Szkoła Podstawowa nr 15 ogłaszają zapisy do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych. Zapisu dziecka można dokonać w sekretariacie szkoły od 27 lutego br.

12. Dyrekcja Katolickiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia w Nowym Sączu ogłasza nabór do klasy pierwszej szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego.

13. Do wieczności w tym tygodniu odeszli: Henryk Kubik, Ignacy Pałac, Janina Ceglarz, Marian Majka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.