1. Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej gazetki Bethania, o Maryi, którą szczególnie w maju czcimy, komentarz do czytań o. Proboszcza, relacje z wydarzeń parafialnych, dla dzieci kolejna bajka o Miłomruczku. Zachęcamy do czytania.

2. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W koszyku za ławkami są cytaty z Pisma św. Zachęcamy do pobrania i rozważenia.

3. Dziś na placu kościelnym zbiórka do puszek na podopiecznych Sądeckiego Hospicjum "Pola nadziei".

4. W poniedziałek Msza św. z okazji 5-lecia Klubu Seniora o godz. 8.30.

5. Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30.

6. W czwartek po Mszy wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adorację od 19:00 do 20:00 poprowadzi Magis.

7. W sobotę w Tarnowie o godz. 10.00 będzie uroczyste otwarcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej. Chętnych, którzy chcieliby dołączyć do Parafialnego Zespołu Synodalnego naszej parafii i wyjechać do Tarnowa, prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Wyjazd w sobotę, 21 kwietnia o godz. 8.oo sprzed kościoła.

8. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje z serii "Spotkanie z Chrystusem" dla dzieci w wieku 3-4 lat pt. "Dobre Serduszka" i 6-7 lat dla rodzica z dzieckiem pt. "Jestem osobą" w sobotę 21 kwietnia. Rekolekcje prowadzi o. Zbigniew Szulczyk SJ. Szczegóły i zapisy na stronie parafii.

9. Jezuickie Duszpasterstwo Strych zaprasza wszystkich maturzystów na IV Błogosławieństwo Sądeckich Maturzystów. 29 kwietnia 2018 o godzinie 20.00 odbędzie się Msza Świętej w waszej intencji, a po niej uroczyste błogosławieństwo.

10. Serdecznie zapraszamy wszystkich do współtworzenia X Festynu pod hasłem „Serce za serce", który będzie w sobotę, 26 maja. Wszelkie dary serca prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej.

11. W sklepiku do nabycia pamiątki na okoliczność bierzmowania i I komunii, książki religijne, prasa katolicka, ciasto, lody. Zapraszamy.

życzymy radosnej niedzieli, dobrego tygodnia.
Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 109 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.