Pod Sztandarem Jezusa!
     To zawołanie po raz kolejny gromadzi mieszkańców Nowego Sącza , aby uczestniczyć w V Koncercie Ewangelizacyjnym, który odbędzie się w piątek o godz. 18-tej 22.06.2018 r. na sądeckim rynku. Zorganizowanym przez parafie Jezuickie przy udziale Urzędu Miasta Nowego Sącza.

     Gdy wielbimy Boga otwieramy zamknięte drzwi naszej duszy na działanie łaski na miłosierdzie. Podczas koncertu, będzie nie tylko ewangelizacja, ale również pragniemy przybliżyć sytuację wojenną w Syrii i cierpienia tamtejszych chrześcijan, w myśl najważniejszego przykazania o miłości. o Bogu, trudnościach, złych decyzjach . Jezus nikogo nie odrzuca - On Miłuje. Ta prawda zostanie wyśpiewana na scenie przez grupę Maleo Reggae Rockers - to polski zespół grający reagge. Liderem i założycielem grupy Maleo Reagge Rockers jest Dariusz "Maleo" Malejonek. który jako wolontariusz Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego przebywał na terenie pogrążonej wojną Syrii.

POMÓŻMY NASZYM BRACIOM CIERPIĄCYM ZA WIARĘ

     Jesteśmy świadkami prześladowań chrześcijan na całym świecie – brutalnych mordów, burzonych domów, palonych kościołów. Ludzie są wyrzucani na margines życia społecznego, zabijani tylko z powodu wiary w Jezusa Chrystusa.
„Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie” (Mt 5, 10)
Naprawdę trudno wyobrazić sobie, jak ludzie mogą żyć od siedmiu lat w takich warunkach, nie da się funkcjonować z ciągłą myślą o śmierci”, dlatego wspólnie my Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU i Darek Malejonek stworzyliśmy płytę NIEŚMIERTELNI.

     Salezjańska praca to jest po prostu heroizm. Opiekują się młodzieżą, codziennie wydają paczki żywnościowe: ryż, mąkę, olej, cukier, świece, bo nie ma światła. To jest ich codzienna działalność z narażeniem życia. Byłem zbudowany postawą salezjanów, ale wychowankowie ich oratorium, też włączają się do tej pomocy.

Chcesz się przyłączyć, przyjdź na płytę rynku o godz. 18.00 otwórz swoje serce, Kup płytę NIESMIERTELNI  lub wesprzyj datkiem zbiórkę na rzecz wolontariatu.

Idźcie i głoście!. Głoście wielkie dzieła Boże, Jego Miłosierdzie!

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.