Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Sączu - Ojcowie Jezuici

Numer konta bankowego Parafii 78 88110006 0000 0000 4952 0001

Dziękujemy za wpłaty na nowe kinkiety.

Będzie też, obok ołtarza z obrazem Pana Jezusa Miłosiernego, umieszczona skrzynka na podziękowania i prośby przez wstawiennictwo Św. Ignacego. Można też będzie wziąć wodę Św. Ignacego wraz z modlitwą, która towarzyszy używaniu jej. Zapraszamy na to nabożeństwo wszystkich, którzy pragną Bogu przez wstawiennictwo Św. Ignacego, polecać zarówno samych siebie, jak i bliskich przeżywających w tym względzie trudności jak również pragnących podziękować za otrzymane potomstwo i łaski.
3. Dziś o godz. 12.30 odbędzie się uroczyste przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.
4. Dziś Siostry Niepokalanki z Białego Klasztoru zbierają ofiary na rzecz szkoły, którą prowadzą.
5. Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych. Odbywają się one w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
6. Wszelkie dary serca na festyn, który będzie w sobotę, 25 maja, prosimy przynosić do kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
7. W poniedziałek Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Natomiast o godz. 19.30 Msza św. dla kobiet, a przed nią adoracja.
8. We wtorek Nabożeństwo Majowe połączone będzie z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 19.00 - 44. spotkanie z cyklu Bóg-Honor-Ojczyzna w sali Św. Ignacego.
9. W czwartek święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. W tym dniu imieniny obchodzi bp ordynariusz Andrzej Jeż. Pamiętajmy o nim w modlitwie. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Magis.
10. W sklepiku do nabycia pamiątki na okoliczność bierzmowania i I komunii, książki religijne, prasa katolicka, ciasto, lody. Zapraszamy.
11. W przyszłą niedzielę ogłoszenie sanktuarium św. Rity w parafii Matki Bożej Niepokalanej.
12. Do domu Ojca w tym tygodniu odeszli: Aleksander Mirek, Ryszard Bartkowski, Rafał Czaja i Janina Regiec. Dobry Jezu a nasz Panie…

Z błogosławieństwem – Ojcowie Jezuici

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
NIP 734-111-00-87
e-mail:
Numer konta bankowego Parafii 78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.