• Dziś uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji.
• Spotkane Klubu Seniora odbędzie się w poniedziałek o godz. 9.00.

• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się we wtorek o godz. 17.30 a o godz. 18.30 będzie spotkanie z cyklu Bóg Honor Ojczyzna pt. „Sądecczyzna we wrześniu 1939” w sali Św. Ignacego.
• Msza św. w int. o. Kazimierza Ptaszkowskiego w rocznicę śmierci odbędzie się w środę o godz. 18.00, a po Mszy spotkanie biblijne.
• Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w czwartek o godz. 17.30 a po Mszy św. adorację poprowadzi Domowy Kościół.
• Spotkanie katechetów odbędzie się w czwartek o godz. 19.00.
• Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w ciszy rozpocznie się piątek o godz. 15.00.
• Młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 19:30 w kościele a po niej spotkanie w salkach duszpasterstwa Magis.
• W sobotę - święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
• Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i dzieci, które chciałby śpiewać w chórkach zapraszamy w sobotę o godz. 9.00. Czekamy przy sklepiku.
• Dwie siostry zakonne z Syrii, które opowiedzą o sytuacji chrześcijan w tym kraju będziemy gościć w sobotę podczas Mszy świętej o godz. 18.00.
• Ośmiotygodniowe spotkania Kursu Alfa dla małżeństw i par nieformalnych rozpoczną się w Parafii Ducha Świętego 20 września o godz. 18.45. Zapraszają Komórki Ewangelizacyjne. Szczegóły na plakacie.
• Spotkanie opiekunów chórków dziecięcych w sobotę o godz. 11.00 w salkach dla dzieci.
• Msza św. dla chorych i podopiecznych Caritas z udzieleniem sakramentu chorych odbędzie się w sobotę 14 września o godz. 11.00. Po Mszy św. zapraszamy na poczęstunek do Sali św. Ignacego.
• Zapraszamy na pielgrzymkę kolejarzy do Łagiewnik w dniu 14 września 2019. Szczegóły na plakatach.
• W sklepiku przy kościele do nabycia prasa katolicka, katechizmy do szkół podstawo-wych i gimnazjów, ciasto. W przyszłą niedzielę wydamy kolejny numer Bethani.
• Wyjazd na czuwanie Polska pod Krzyżem do Włocławka Lotnisko Kruszyn: 14 września (sobota) godz. 3.30 z przystanku autobusowego pod Pekinem. Powrót 15 września w godzinach porannych (ok. 9.00). Szczegóły na plakacie.
• Do wieczności odeszli: Władysław Rudol i Izabela Fecko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… Niech odpoczywają w pokoju wiecznym…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com