• Dziś ulicami miasta przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny i jest on połączony z procesją różańcową. Rozpoczęcie o godz. 14.00 Mszą w bazylice św. Małgorzaty, po niej przemarsz do Sanktuarium św. Rity, gdzie o 16.30 planowane jest spotkanie integracyjne. Zachęcamy do udziału.
• Gościmy dziś ks. Jacka - członka wspólnoty Chleb Życia, założonej przez s. Chmielewską pomagającej potrzebującym. Po Mszach św. będą zbierane ofiary przed kościołem na wsparcie tego działa. Bardzo dziękujemy.

• Zapraszamy na różaniec, który odmawiamy w dni powszednie od godz. 17.30, a w niedziele od godz. 18.00. Dzieci prowadzą różaniec w środy i w piątki o godz. 17.30.
• Klub Seniora spotyka się w poniedziałki o godz. 9.00.
• Msza św. ze wspólnota Magis+ w poniedziałek o godz. 19.30. Zapraszamy też osoby niezwiązane ze wspólnota.
• Msza św. z grupą modlitewną o. Pio w środę o godz. 18.00, a po niej spotkanie biblijne.
• W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. wieczornej adorację Najśw. Sakramentu poprowadzi grupa modlitewna o. Pio.
• Koronkę do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy w piątek o godz. 15.00. Po niej adoracja.
• Jezuickie Duszpasterstwo Akademickie STRYCH zaprasza na rekolekcje na dobre rozpoczęcie roku akademickiego. Rekolekcje poprowadzi ekipa jezuitów ze Szkoły Kontaktu z Bogiem. Start 13 października podczas Mszy św. o 20.00. Szczegółowy plan rekolekcji na plakatach, stronie parafii oraz na facebooku. Zapraszamy
• Msze św. w Wyższej Szkole Biznesu będą odprawiane od 12 października.
• Msza św. w kościele w Łabowej i odsłonięcie pomnika o. Jezuity Władysława Gurgacza odbędzie się 11 października o godz. 12.00.
• Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przy bocznych ołtarzach wystawione są kartki wypominkowe. Po wypełnieniu prosimy składać je do skarbonki obok ołtarza Matki Bożej.
• 47. spotkanie "Bóg Honor Ojczyzna" będzie we wtorek 8 października o godz. 18.30
w sali św. Ignacego. Prelekcję "Pociągi pancerne z Nowego Sącza" wygłosi Leszek Zakrzewski. Spotkanie uświetnią muzycznie Tomasz Wolak i Jan Kłoskowski. Serdecznie zapraszamy.
• V pielgrzymka śladami o. Andrasza odbędzie się w sobotę 12 października. Zapisy w sklepiku.
• W poniedziałek, 14 października rozpocznie się u nas Seminarium Odnowy Wiary i będzie prowadzone przez grupę Odnowy w Duchu Świętym “FILADELFIA”. Szczegóły na plakacie.
• Składamy serdeczne podziękowanie firmie Agro-Hurt braci Wideł za przekazanie ziemniaków
i stałą pomoc dla podopiecznych parafialnej Caritas.
• 8 października rozpocznie się kolejny rok zajęć Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku. Wykład inauguracyjny wygłosi ks. dr hab. Tomasz Homa SJ, dziekan Wydziału Filozoficznego Akademii Ignatianum. Do grona słuchaczy można dołączyć przychodząc we wtorek na Mszę o godz. 18.00 w parafii Ducha Świętego.
• Zachęcamy do zakupu kalendarza dla działkowców i rolników w sklepiku parafialnym.

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com