Ogłoszenia

• Przeżywamy dziś uroczystość Najświętszej Trójcy, która kończy okres Komunii św. wielkanocnej.
• Róże Różancowe odmawiają różaniec codziennie od godz. 17.00. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się pół godziny przed Mszą świętą wieczorną.
• W niedzielę 18 czerwca zapraszamy małżonków do kawiarenki na spotkanie pt. „Aby miłość nie rdzewiała”. Szczegóły w gablocie.
• W poniedziałek: klub seniora spotyka się o godz. 9:00. Podczas Mszy o godz. 18.00 odbędzie się przyjęcie nowych członków Apostolstwa Modlitwy. Msza Święta ze wspólnota Magis + o godz. 19:30.
• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym odbędzie się we wtorek o godz. 17.30.
• W czwartek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA. Msze św. jak w każdą niedzielę. Mszy świętej o godz. 11.00 nie będzie. Po Mszy św. o godz. 9.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy przy ul. Kolejowej, Sienkiewicza, Zygmuntowskiej i 4 ołtarz na placu kościelnym. Prosimy bardzo o przybranie domów i mieszkań na trasie procesji. Zapraszamy do udziału w procesji wszystkich Wiernych a szczególnie dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii, wszystkie grupy apostolskie, ministrantów, zespoły muzyczne, Apostolstwo Modlitwy, Żywy Różaniec, Chór im. Jana Pawła II, dzieci sypiące kwiaty, Straż Kościelną, niosących sztandary.

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia festynu parafialnego. Dziękujemy dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 8, benefaktorom, sponsorom oraz osobom, które pomagały w przygotowaniu festynu. W waszej intencji odprawimy Mszę św. 31 maja o godz. 18:00
• Dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę przed dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Dziękujemy w sposób szczególny osobą prowadzącym modlitwę i animującym śpiew.
• Msze Święte zbiorowe za mieszkańców: W poniedziałek z ulicy Niedziałkowskiego, we czwartek z ulicy Borelowskiego i Krajewskiego i ulicy Barlickiego. Msze odprawiane są o godz. 18:00.
• Msze św. przy kapliczkach na zakończenie majówek będą odprawiane: przy ul. Rapfa dziś o godz. 18.00, przy ul. Dębińskiego we wtorek o godz. 18.00, przy zbiegu ulic Grodzka i Sienkiewicza we środę o godz. 18:00.
• W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 15.15, 16.30 i 18.00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.