Ogłoszenia

1. W poniedziałek Msza św. grupy odnowy w Duchu Św. w sali Św. Ignacego o godz. 19:00, a o 19:30 Msza św. ze wspólnotą Magis+ w kościele.
2. We wtorek uroczystość Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 17:30.
3. W środę Msza św. wieczorna z grupą modlitewną im. o. Pio, a po niej spotkanie biblijne w sali Św. Ignacego.

1. Witamy w naszej parafii nowych duszpasterzy: o. Andrzeja Barana i o. Krzysztofa Jelenia. O. Zbigniew Skrzymowski przeszedł do drugiej sądeckiej placówki a o. Robert Wojnowski, wyjechał do Wrocławia. Życzymy im błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej, życzliwości ludzi i opieki Matki Najświętszej.
2. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczących się i pracujących
w Szkole Podstawowej nr 8, odbędzie się w poniedziałek, o godz. 9:00
w Szkole Podstawowej nr 7, odbędzie się w poniedziałek, o godz. 11:00
w Szkole Podstawowej nr 15, odbędzie się we wtorek, o godz. 8:30
w szkołach średnich naszej parafii odbędzie się we wtorek, o godz. 8:00. Zapraszamy dzieci z rodzicami, uczniów, nauczycieli i pozostałych pracowników.
3. Od wtorku wraca porządek Mszy św. jak w ciągu roku szkolnym. Od przyszłej niedzieli będą Msze św. o godz. 15:30 dla dzieci i o godz. 20:00 dla studentów.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com