Ogłoszenia

1 Dziś, po długiej przerwie związanej z pandemią, wydajemy kolejny numer Bethanii. Można ją znaleźć na stolikach przed kościołem Za ofiary przeznaczone na wydawanie Bethanii, dziękujemy.
2 Msze św. roratnie odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.00, a dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 8.00. Dzieci mogą uczestniczyć w kościele lub za pośrednictwie mediów. Naklejki można odbierać bezpośrednio po Mszy św. roratniej lub w zakrystii w każdy dzień tygodnia. Na koniec rorat dla dzieci które będą posiadały plansze i naklejki przewidziana jest specjalna nagroda.
3 Komunię Św. uczestniczącym we Mszy św. za pośrednictwem mediów, udzielamy w niedziele, przed ZAKRYSTIĄ w godz. 13:15–13:45 i 19:15–19:45.
4 Bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi przedświątecznej, gdyż w związku z sytuacją pandemii w tym roku nie możemy organizować spowiedzi w ostatnim tygodniu w formie takiej jak w latach ubiegłych.
5 Spowiadać w tym tygodniu będziemy od poniedziałku do środy od godz. 6:00 do 9:00 i od 15:00 do 18:30; od czwartku do soboty od 6:00 do 18:30. W niedziele spowiedź rozpoczynamy 15 min. przed każdą Mszą św.

1 Msze św. roratnie odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00 dla dzieci. W sobotę roraty dla dzieci o godz. 8.00. Dzieci mogą uczestniczyć w kościele lub za pośrednictwie mediów. Naklejki można odbierać bezpośrednio po Mszy św. roratniej lub w zakrystii w każdy dzień tygodnia. Na koniec rorat dla dzieci które będą posiadały plansze i naklejki przewidziana jest specjalna nagroda.
2 Komunię Św. uczestniczącym we Mszy św. za pośrednictwem mediów, udzielamy w niedziele, przed ZAKRYSTIĄ w godz. 13:15–13:45 i 19:15–19:45.
3 Bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi przedświątecznej, gdyż w związku z sytuacją pandemii w tym roku nie możemy organizować spowiedzi w ostatnim tygodniu w formie takiej jak w latach ubiegłych.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com