Ogłoszenia Duszpasterskie

1. W dniu wczorajszym podczas parafialnej pielgrzymki do Łagiewnik, w której uczestniczyło 140 osób, powierzyliśmy naszą parafię Miłosierdziu Bożemu. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom i tym, którzy wspierali nas modlitwą.

2. W poniedziałek wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza. O godz. 14:00 spotkanie Zespołu Caritas naszej parafii w bibliotece parafialnej.

3. We wtorek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu. Nowenna do Matki Bożejo godz. 18.00. Po Nowennie o godz. 19:15 spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w Bibliotece Parafialnej.

4. W czwartek. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o godz. 18.00, a od godz. 19.00 do 20.00 zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu prowadzoną przez Róże Różańcowe.

1. Dzisiaj na placu kościelnym młodzież z naszego duszpasterstwa zbiera datki na wyjazd rekolekcyjny podczas ferii zimowych. Będzie to najpierw grupa 160 osobowa, a następnie 22 animatorów. Jesteśmy wdzięczni za każdy dar serca.

2. We wtorek wspomnienie św. Agnieszki – Dzień Babci.Nowenna do Matki Bożej o godz. 18.00. Spotkanie Ruchu Obrony Życia o godz. 16:30 w sali widowiskowej. Tematem spotkania "Inicjatywa ojców w obronie dzieci i integralności rodziny".

3. W środę wspomnienie św. Wincentego Pallottiego – Dzień Dziadka. Opłatek Sądeckiego Koła Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich o godz. 15:15 w sali własnej. Opłatek grup o. Pio o godz. 18:45 w sali widowiskowej.

Poradnia Rodzinna

Bethania

Bethania

Powołania jezuici.pl

Aktualnie OnLine

Odwiedza nas 146 gości oraz 0 użytkowników.

Strona o o. Józefia Andraszu

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.