Ogłoszenia

• Dziś randka małżeńska pt. „Budowanie więzi z dziećmi” rozpocznie się o godz. 16:30. Szczegóły w gablocie.
• Nabożeństwa majowe są codziennie pół godz. przed wieczorną Mszą św.
• Klub seniora spotyka się jutro o godz. 9:00, a Apostolstwa Modlitwy o godz. 16:30 w sali JP. Msza św. wieczorna w intencji uczestników majówek przy ulicy Grodzkiej.
• We wtorek Msza św. w intencji Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy odbędzie się o godz. 15.15. Po Mszy spotkanie.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30. O godz. 18:00 Msza św. w intencji mieszkańców Zamenhofa 4 a-b-c-d a po niej adorację poprowadzi wspólnota Magis.
• W piątek koronka o godz. 15.00, możliwość spowiedzi od 15.30.
• Zapraszamy na festyn, który odbędzie się w sobotę, w programie między innymi występ kapeli Ciupaga. Wszelkie dary serca na festyn, prosimy pozostawiać w kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o upieczenie ciast każdą ze wspólnot parafialnych oraz inne osoby nie związane ze wspólnotami.
• Również w sobotę zapraszamy na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego od godz. 19:30 w kościele.
• Jezuickie Centrum Edukacji (przy Piotra Skargi 10) zaprasza uczniów klas ósmych z rodzicami na dzień otwarty do liceum jezuitów, który odbędzie się 26 maja od godz. 14:00 do 17:00. Szczegóły na stronie www.jce.edu.pl, ulotkach i plakatach.

• Nabożeństwa majowe są od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 18:00.
• „Majówki” odbywają się codziennie o godz. 19.00 przy kapliczce M.B. Licheńskiej u zbiegu ulic Sienkiewicza i Grodzkiej, oraz przy ul. Dembińskiego, natomiast o godz. 18.00 przy ul. Rapfa. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
• W poniedziałek Msza Święta ze wspólnotą Magis+ o 19:30.
• We wtorek święto św. Andrzeja Boboli sj, patrona Polski.
• W środę o godz. 17;30 nabożeństwo do Świętego Ignacego o godz.17:30.
O godzi. 18:00 Msza Święta zbiorowa w intencji mieszkańców ul. Grota-Roweckiego 14.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.