FESTYN PARAFIALNY - sobota, 28 maja 2022 r.,  od godz. 13:00 do 20:00  
 

Ogłoszenia

• Rozpoczynamy rekolekcje parafialne. W poniedziałek, wtorek i środę nauki rekolekcyjne będą podczas Mszy św. o godz. 6.00, 8.00 oraz 16.30 i 18.00. Dodatkowo w poniedziałek o godz. 19:30.
• Dziś wychodzi kolejny numer naszej parafialnej gazetki Bethania, a w nim plan nabożeństw i spowiedzi w Wielkim Tygodniu.
• Dziś też zapraszamy na spotkania małżeńskie tzw. Kawiarenka dialogowa. Tematem będzie relacja z teściami. Jest to dobry czas na spotkanie małżonków przy dobrym cieście z wprowadzeniem Marcina i Moniki Chochla.
• Zachęcamy do kontynuowania praktyki „koszyczka wielkopostnego”.
• Przed kościołem wolontariusze zbierają ofiary na potrzeby podopiecznych hospicjum.
• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 17:30 różaniec z Różami Różańcowymi.

• Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju na Ukrainie codziennie o 15:00 adoracja Najśw. Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a o 17:30 różaniec z Różami Różańcowymi.
• Przez okres Wielkiego Postu jest wystawiony za ławkami koszyczek do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Dziś po każdej Mszy św. od godz. 8:00 giełda stroików wielkanocnych wykonanych przez Klub Seniora w sali Św. Jana Pawła II.
• Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu są o godz. 16:15 i 17:30.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail:
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.