Komunikaty

    Serdecznie zapraszamy do udziału w II Koncercie Ewangelizacyjnym, który odbędzie się na Sądeckim Rynku w dniu 27.06 (sobota) godz. 18 tej.
Hasło koncertu: „ Pod Sztandarem Jezusa”. Koncert prowadzi  zespół ewangelizacyjny „Mocni w Duchu” z Łodzi. Będą świadectwa  osób, które doznały prawdziwego nawrócenia i uzdrowienia.
Celem koncertu jest rozpowszechnianie muzyki chrześcijańskiej i poprzez nią jak i świadectwa ludzi młodych prowadzenie ewangelizacji  .

Prosimy  przyjść z całymi rodzinami, zaprośmy sąsiadów, znajomych i młodzież.
Nie żałujmy czasu na uwielbienie Jezusa Chrystusa- Króla Chwały.
Udział w koncercie zaowocuje nie tylko pokojem i radością w sercach, ale na pewno jeszcze większymi łaskami.
  Koncert odbywa się pod patronatem ordynariusza diecezji tarnowskiej - bp. Andrzeja Jeża.

Organizatorzy: Jezuickie Parafie Nowego Sącza

Do zobaczenia pod  Sztandarem Jezusa na Rynku  Nowego Sącza!

Przyjmowanie Komunii św.
 
Kościół żywo poleca wiernym, by przyjmowali Komunię świętą, gdy uczestniczą w celebracji Eucharystii. Zobowiązuje ich do tego przynajmniej raz w roku (KKK 1417).
 
Przyjęcie Ciała i Krwi Chrystusa w Komunii świętej pogłębia zjednoczenie komunikującego z Panem, gładzi grzechy powszednie i zachowuje od grzechów ciężkich. Ponieważ zostają umocnione więzy miłości między komunikującym a Chrystusem, przyjmowanie tego sakramentu umacnia jedność Kościoła, Mistycznego Ciała Chrystusa (KKK 1416).
 
Częstotliwość
1. Komunię św. należy przyjąć przynajmniej raz w roku w okresie wielkanocnym.
2. Możliwość przyjmowania Komunii św. dwa razy w ciągu dnia - pod warunkiem, że za drugim razem przyjmujący uczestniczy w całej mszy św.
 

    Szpital i Szkoła Rodzenia MEDIKOR zapraszają na bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce NaProTECHNOLOGY®. Spotkanie odbędzie się 3 czerwca, o godzinie 17.00 w budynku Szkoły Rodzenia MEDIKOR przy ul. Jana Kilińskiego 45 w Nowym Sączu. Poprowadzi je Joanna Dubiel instruktorka z tytułem FCP (FertilityCare Practitioner Instruktor) oraz Agnieszka Juszczyk, instruktorka z tytułem CFCP (Certified FertilityCare Practitioner) z Tarnowa.

Bethania

Bethania

Odwiedza nas 159 gości oraz 0 użytkowników.

Powołania jezuici.pl

Poradnia Rodzinna

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
NIP 734-111-00-87
e-mail:
Numer konta bankowego Parafii 78 88110006 0000 0000 4952 0001

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.