WSZYSTKIE DANE OSOBOWE ZAMIESZCZONE NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII SĄ UMIESZCZONE WYŁĄCZNIE ZA ZGODĄ OSÓB ZAINTERESOWANYCH

Wydarzenia10 LUTEGO 2015
godz. 1900
Sala Widowiskowa

    Michał Kądziołka, Stanisław Wolak oraz Barbara i Aleksander Porzuckowie w kategorii Osobowość, a także Stowarzyszenie Rodziców Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych "PROMYK" z Podegrodzia w kategorii Stowarzyszenie/Firma, to laureaci tegorocznego plebiscytu "Ziarnko Gorczycy" organizowanego m.in. przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych "Sądeckie Hospicjum".

Gratulujemy p. Stanisławowi Wolakowi!!!

    W dniu 16.o1.2015 już po raz siódmy spotkaliśmy się na wieczorze historycznym z cyklu "BÓG ,HONOR, OJCZYZNA" pt."kpt. Henryk Antoni Flame- Grot, Bartek,Narodowe Siły Zbrojne", których pomysłodawcą i współorganizatorem jest o. Jerzy Konieczny SI, opiekun KPRM.
    Popularnie mówiąc temat jest "nośny", przyciąga zainteresowanych i czynnie zaangażowanych, w przywracanie dobrego imienia ŻOŁNIERZOM WYKLĘTYM-NIEZŁOMNYM. Na nasze spotkania przychodzą znane sądeckie postacie, jak ostatnio autorka wielu książek Pani Magdalena Ponurkiewicz.
    Tym razem, drugi temat prelekcji, zastąpiło półtoragodzinne wspólne, radosne śpiewanie polskich kolęd i pastorałek. Zanika w naszych rodzinach tradycja śpiewania kolęd i takie wieczory jak ten, budzą ogromne wzruszenie i radość z kolędowego wyśpiewania, tkliwych, wrażliwych cudowności, wyśpiewania zachwytu z NARODZENIA PANA.

    Dziękujemy Leszkowi Zakrzewskiemu za wykład i "ekranizację" kolęd. Tomkowi Wolakowi za oprawę muzyczno-wokalną i zaproszenie do chóru parafialnego (pan Tomek lubi żartować). Wielkie dzięki o.proboszczowi Stanisławowi Jopkowi SI i o.Wiesławowi Pawłowskiemu SI za zaangażowanie, pomoc i uczestnictwo w spotkaniu.
                            SZCZĘŚĆ BOŻE !

Koło Przyjaciół Radia Maryja
Duszpasterstwo Ludzi Pracy
Polskie Towarzystwo Historyczne Oddz.N. Sącz

Msze święte - wakacje

W WAKACJE

Dni powszednie:

600, 700, 800, 1800
 

Niedziele i święta:

 600, 800
 930 - młodzieżowa
1100 - dla dzieci
1230 - suma
1400, 1830

Msze w dni półświąteczne
600  700  800  900  1000
1515  1700  1800  1900 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com