odwołana

Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich koło przy parafii NSPJ w Nowym Sączu zaprasza do wspólnego pielgrzymowania
ŚLADAMI Św. Pawła Apostoła - GRECJA w dniach od 12.06. 2021r. do 22.06.2021r.


Meteory – Delfy – Ateny – Półwysep Peloponez - Termopile – Saloniki

Dzień 1. 12.06.2021 (sobota)
Wyjazd z Nowego Sącza po Mszy św.godz.17.00 w kościele NSPJ /kolejowym/- przejazd do Serbii.
Dzień 2. 13.06.2021
W godzinach rannych przerwa na poranną toaletę, przyjazd do Belgradu w godzinach południowych, spacer po stolicy Serbii, przejazd do hotelu, Msza Św., obiadokolacja, nocleg w Niszu.
Dzień 3. 14.06.2021
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Skopie (Macedonia) i zwiedzanie domu Matki Teresy z Kalkuty, Msza Św. następnie przejazd w okolice Meteorów (Grecja), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w ok. Kalambaki.
Dzień 4. 15.06.2021
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Grecji kontynentalnej – kompleksu klasztorów prawosławnych Meteora umieszczonego na „skałach zawieszonych między niebem a ziemią”. Ten tajemniczy i malowniczy zespół skalny będący pomnikiem światowego dziedzictwa UNESCO, To niezwykła wędrówka w czasy średniowiecznego prawosławia ortodoksyjnego. Przejazd do Delf, najpopularniejszego greckiego stanowiska archeologicznego otoczonego skałami Parnasu, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza św, obiadokolacja, nocleg w ok. Delf
Dzień 5. 16.06.2021
Śniadanie, przejazd na Płw. Peloponez. Postój przy Kan. Korynckim, łączącym M. Egejskie z M. Jońskim, przejazd do Epidavros - najlepiej zachowany, czynny antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką. Następnie zwiedzanie Nafplio - spacer po zabytkowym centrum, twierdza Palamidi i Burdzi. Msza Św., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6. 17.06.2021 Śniadanie, odpoczynek na plaży do godz. 13:00, następnie przejazd do Aten, stolicy Grecji, klasycznego greckiego miasta nieprzerwanie zamieszkiwanego od 7 tys. lat. Zwiedzanie miasta: Święta Skała Akropolu wpisana na listę UNESCO, wizytówka miasta i symbol światowego dziedzictwa, arcydzieło klasycznej architektury Grecji. Msza Św., następnie wizyta w muzeum Akropolu mieszczącym najcenniejsze zbiory sztuki starożytnej. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie udział w „Wieczorze Greckim” - lokalny wieczór przy regionalnych potrawach oraz muzyce. Powrót do hotelu , nocleg w okolicy Aten.
Dzień 7. 18.06.2021
Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży. Dla osób chętnych rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses – za dodatkową opłatą ok. 40e/os. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8. 19.06.2021
Msza św. Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.


Dzień 9. 20.06.2021
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Termopilach, miejscu słynnej bitwy między Spartanami i Persami w 480 r. p.n.e. Przejazd do centrum Salonik. Miasto założył w 316 r. p.n.e. macedoński król Kassandros i nazwał imieniem swojej żony Thessaloniki. Bogata historia pozostawiła tu wiele śladów, interesujące jest przemieszanie kultur rzymskiej, bizantyjskiej i tureckiej. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza Św., obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10. 21.06.2021
Śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Polski. Wieczorem obiadokolacja w restauracji (we własnym zakresie), ciąg dalszy podróży. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach południowych następnego dnia (22.06.2021r).

Istnieje możliwość otrzymania faktury w celu dofinansowania z ZFŚS.

Zwolniło się kilka miejsc. Informacja i zapisy Tel. 602 306 211/Maria Hotloś/nie później jak do 30 kwietnia 2021r.

Cena: 1.000zł + 390euro
Cena zawiera:
• przejazd autokarem: Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja;
• 8 nocy + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
• opieka pilota/przewodnika;
• przewodnik miejski w Atenach;
• ubezpieczenie (NNW, KL)
• bilety wstępu do: Skopie – Dom Matki Teresy, Meteory – wybrane 2 klasztory, Delfy – wykopaliska, Ateny – Akropol, Angora Grecka, Angora Rzymska, Teatr Dionizosa, Olimejon (świątynia Zeusa)  Epidavros - antyczny teatr.
• Wieczór Grecki
• opłaty drogowe i parkingi,
• obowiązkowa opłata na TFG – 10zł/os – składka nie jest przychodem biura.

Cena nie zawiera:
- rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses– za dodatkową opłatą ok. 40e/os.

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo.
Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50euro.
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.


Uwaga .
Obostrzenia w związku z Covidem . Należy mieć 2 szczepienia lub test antygenowy albo PCR. To będziemy śledzić na bieżąco. Na razie jest taki wymóg.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com
.