• Dziś kolejne spotkanie dla małżeństw pt: „Czystość małżeńska – nasza wspólna droga” odbędzie się w kawiarence od godz. 16:30. Szczegóły na plakacie.
• Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II.
• Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w chórkach na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w salkach dla dzieci.
• W poniedziałek spotkanie Klubu Seniora o godz. 9:00, a o 19:30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.

• Imieninowa Msza św w intencji o. Stanisława Jurusia będzie ww wtorek o godz. 18:00.
• W środę zapraszamy na spotkanie grupy Św. o. Pio, a w sobotę, z racji jego święta, na Mszę św. o godz. 8:30.
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzi Grupa o. Pio.
• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy, a od 15:30 spowiedź.
• Na ulicach miast całego świata 28 września o godz 15.00 zbierają się ludzie by wspólnie modlić się koronką do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy również Ciebie. Szczegóły w gablocie.
• Spotkania rodziców dzieci pierwszokomunijnych ze Szkół Podstawowych nr 7 i SPLOT będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00, a szkół 8 i 15 po Mszy o godz. 15:30.
• W przyszłą niedzielę ukaże się nowy numer Bethanii. Zachęcamy do lektury.
• W sklepiku parafialnym są katechizmy do szkół podstawowych i średnich oraz Kalendarz Rolnika 2024.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Janina Cięciwa, Halina Ziemba, Józefa Oleksy, Odetta Płaszczyk, Sławomir Piwowar i Ewa Sromek. Dobry Jezu a nasz Panie…
życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com