• Tradycyjna Procesja Różańcowa wyruszy dziś o godz. 18.00 spod pomnika św. Jana Pawła II na sądeckim rynku.
• Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Dzieci będą prowadzić różaniec w poniedziałki i w środy o godz. 17.30. Zapraszamy.
• Zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami oraz dzieci, które chciałyby śpiewać w chórkach na spotkanie w sobotę o godz. 10:00 w salkach dla dzieci.
• W poniedziałek Msza św. z Magis+ o godz. 19:30.

• We wtorek nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę Msza św. ze wspólnotą RTCK w sali Św. Ignacego o godz. 18:45.
• Przed I piątkiem spowiadamy w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
• W czwartek nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30, a po Mszy wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne. Msza św. dla mężczyzn o 20:15 w sali Św. Ignacego.
• W piątek Msze św. o Bożym Sercu o godz. 6.00, 16.30 – dla dzieci, 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po niej adoracja w ciszy. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 6.00, a Różaniec Fatimski po Mszy św. o godz. 8:30. Msza św. dla dzieci o godz 8:30 a po niej zapraszamy na śniadanie.
• Grupa Odnowy w Duchu Świętym „Filadelfia” organizuje seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym. Rozpoczęcie 9 października w sali Św. Ignacego o godz, 18:30. Zapraszamy osoby poszukujące odpowiedzi na pytania dotyczące wiary, pragnące pogłębić swoją relację z Bogiem. Szczegóły na plakacie.
• W sklepiku można nabyć Kalendarz Rolnika na 2024 r.
Dzisaj Gosc Niedzielny jest z dodatkiem o Matce Bożej. Zachęcamy do czytania.
• Wracają Msze św. na WSB o godz. 18:15.
• Właściciel udostępnił parking dla przyjeżdżających do naszego kościoła i jest on otwarty w niedziele od 5:30 do 21:15, a znajduje się przy Ośrodku Chirurgi Oka, wjazd od ul. 1 maja. Dziękujemy za życzliwość.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Maria Cieśla, Maria Zieleń, Ryszard Jędrecki i Eugeniusz Papierski. Dobry Jezu a nasz Panie…
życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com