• Z okazji Światowego Dnia Ubogich Parafialny Zespół Caritas rozprowadza dziś Chlebki Miłosierdzia, a środki uzyskane będą przekazane najuboższym z naszej parafii.
• Msze św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Modlitwa w intencji zmarłych odprawiana jest od poniedziałku do soboty o godz. 17.20 a w niedzielę o godz. 17.50.
• W poniedziałek zapraszamy na Mszę ze wspólnotą Magis + o godzinie 19.30 w kościele.
• We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• We środę spotkanie biblijne po Mszy św wieczornej w kościele.
• W czwartek Msza św. z okazji Święta Kolejarza za wszystkich pracowników, emerytów, rencistów i ich rodzin będzie o godz. 13:00. Adorację po Mszy św. wieczorne poprowadzi Grupa MAGIS

• W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30.
• W sobotę nauka przed chrztem o godz. 17:00 w sali JPII.
• Spotkanie dla dzieci od 3 do 6 roku życia – Katecheza Dobrego Pasterza – spotkanie jest realizowane metodą Montessori, odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w DA Strych.
• W przyszłą niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii świętej po Mszy Świętej o godz. 15:30.
• Wraz ze wspólnotą Magis + zapraszamy na Rekolekcje w Życiu Codziennym. Jest to forma, która nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli. Przez cały Adwent będziemy modlić się medytacją ignacjańską, która oparta jest na rozważaniu Pisma Świętego. Rozpoczęcie w środę 29 listopada o godz. 18:40 w sali św. Ignacego.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Andrzej Słowik, Cecylia Kochanik. Krystyna Jarek,Rita Zielińska, Anna Serafin, Maria Mordarska, Kornelia Golińska,. Dobry Jezu a nasz Panie…

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com