Ekstremalna Droga Krzyżowa


W dniu 15 marca b.r. Mszą Świętą o godzinie 19:30 ruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa Naszej Parafii.
Szczegóły i zapisy na stronie EDK.ORG.PL - rejon: EDK Nowy Sącz Kolejowa NSPJ

możliwość zapisu
 

• Dzisiaj rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Po Mszach modlitwa na zakończenie Synodu Tarnowskiego.
• Msze św. roratne będą w dni powszednie o godz. 6.00 i 18.00. Przed Mszą o 6.00 będą wystawione świece. Wchodzący zabierają i zapalają świece na początku liturgii, a po zakończeniu prosimy o pozostawienie ich w tym samym miejscu.
• Roraty dla dzieci będą odbywały się pod hasłem ”Każda ziemia może być święta” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 8.30 ze śniadaniem. Zapraszamy dzieci z lampionami, a starszych prosimy o przynoszenie słodyczy, które zostaną rozlosowane dzieciom. Na roraty zapraszamy także rodziców, co zapewni bezpieczny powrót dzieci do domu.
• Caritas rozprowadza świece "Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom", oraz opłatki. Zebrane ofiary przeznaczone będą na wsparcie dzieci w leczeniu i rehabilitacji.
• Msza św. z okazji imienin w intencji o. Krystiana Juchy będzie w poniedziałek o godz. 8:30.
• Również w poniedziałek Msza ze wspólnotą Magis + o godzinie 19.30.
• W czwartek adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne. .
• W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. będą o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, 15:15, 16:30, 18:00. O godz. 12:00 zapraszamy na adorację "Godzina Łaski". W tym dniu Odpust w parafii Matki Bożej Niepokalanej. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

• Msza św. w intencji o. Wiesława Krupińskiego z okazji imienin będzie w sobotę o godz. 8:00.
• Spotkanie dla dzieci od 3 do 6 roku życia – Katecheza Dobrego Pasterza - rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 w DA Strych.
• W sklepiku do nabycia: Świece wigilijne, opłatki, kalendarze na 2024 oraz książeczki dla dzieci na Adwent i Boże Narodzenie.
• W niedziele można korzystać z parkingu przy ul. 1 maja – ostatni wjazd po lewej stronie przed dworcem MPK.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Wojciech Żytkowicz i Janusz Machnik. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. .

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com