• Dziś Wigilia. Zachęcamy do zadbania o religijną atmosferę wieczerzy Wigilijnej. Niech towarzyszy nam modlitwa, czytanie fragmentu Ewangelii, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Ostatnia Msza Święta będzie o godz. 14:00. Po południu Mszy św. nie będzie. Pasterki będą o godz. 22:00 z udziałem dzieci i o godz. 24:00.
• Na Pasterce o godz. 24.00 będziemy modlić się za Rodziców Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dziękujemy wszystkim za 9-cio miesięczną modlitwę.
• Jutro uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. niedzielny.
• We wtorek święto Św. Szczepana, Pierwszego Męczennika. Porządek Mszy św. niedzielny. Nowenny nie będzie.
• W środę rozpoczynamy kolędę. W dni powszednie rozpoczynać będziemy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Szczegółowy rozkład kolędy znajduje się w Bethanii i na stronie internetowej. Do zobaczenia na kolędzie.

• W czwartek święto Świętych Młodzianków, Męczenników, o godz. 17:30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Ruch Obrony Życia.
• W piątek adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.
• W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartek i sobotę od godz. 10.00 do 12.00.
• W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. w intencji małżonków przeżywających jubileusze będzie o godz. 12:30. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godzinie 20:00. Życzymy dobrej zabawy sylwestrowej.
• W niedziele i święta można korzystać z parkingu przy ul. 1 maja – ostatni wjazd po lewej stronie przed dworcem MPK.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Jakub Grzyb, Józefa Misiowiec, Bolesław Bodziony i Helena Zabrzyńska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy radosnego przeżycia Wigilii i Świąt!

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com