• Dziś przeżywamy święto Świętej Rodziny z Nazaretu. Pragniemy na wzór Jezusa, Maryi i Józefa budować nasze życie rodzinne, podejmując radości i trudy codziennego dnia.
• Dziś też ostatni dzień roku, nabożeństwo dziękczynne za wszelkie łaski i dobrodziejstwa otrzymane w minionym roku, będzie o godz. 18.00.
• W poniedziałek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok. Msze św. jak w niedzielę.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16:00 a w soboty i niedziele o godz. 15:00. Kto nie był w domu w czasie kolędy, a chciałby przyjąć księdza proszony jest o telefoniczne zgłoszenie do 11-go stycznia. Dodatkowa kolęda będzie 13 stycznia, w sobotę.
• W czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30, apo Mszy św. wieczornej adorację poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• W piątek nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 6:00 i 18:00. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16:30. Koronka i adoracja od godz. 15. Odwiedzimy chorych według ustalonego porządku.
• Spowiadamy na początku każdej Mszy św.
• W piątek adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.
• W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy, którą można oznaczyć drzwi swoich domów, literami K + M + B 2024. Zbierana taca przeznaczona jest na misje. Dzieci rozprowadzać będą na placu kościelnym pakiety Trzech Króli a zebrane ofiary dofinansują wyjazd dzieci na ferie zimowe do Białego Dunajca.
• Nowosądecki Pokłon Trzech króli rozpocznie się w sobotę, 6 stycznia o godz. 10:30.
• W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w czwartek od godz. 10.00 do 12.00.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Barbara Kwolek, Alina Lorek, Józef Sarkowski. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com