• Dziś spotkanie randka małżeńska we dwoje pt. „Małżeństwo - drogocenna perła” rozpocznie się o godz. 16:30. Szczegóły na plakacie.
• Msza św. w intencji Babć i Dziadków z okazji ich święta będzie jutro o godz. 18:00.
• Klub Seniora zaprasza na film o męczeństwie katolików w czasie rewolucji francuskiej „Wandea” w poniedziałek, w kinie Sokół o godz. 10:15.
• We wtorek Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• Spotkanie Rady Parafialnej będzie we wtorek o godz. 18:45.
• W środę spotkanie biblijne po Mszy św. wieczornej.
• W czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30 Adorację po Mszy św. poprowadzi Odnowa w Duchu Św.
• W piątek adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00. Spowiadamy od 15:30.
• Katecheza Dobrego Pasterza będzie w sobotę o godz. 10:00.
• Małżeństwa i pary narzeczeńskie zapraszamy na zabawę taneczną Kolejowa Disco 27 stycznia. Szczegóły na plakacie.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszli: Franciszek Mirek, Agnieszka Pruchnicka, Stanisław Sekuła. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com