• Gorzkie Żale dziś o godz. 16:15 i 17:30.

• Zapraszamy małżonków na spotkanie pt. „ W głowie się nie mieści - czyli z nastolatkiem pod jednym dachem”, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegóły i informacje o zapisach na plakatach.
• Na placu kościelnym Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną. Zachęcamy, by baranki i świece paschalne z logo Caritas były nie tylko ozdobą świątecznych stołów, ale nade wszystko niech będą symbolem pomocy osobom chorym i starszym.
• W poniedziałek Msza św. ze wspólnotą Magis+ o godz. 19:30.
• We wtorek Msza św. i spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich rozpocznie się o godz. 15:15 a nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17:30.
• W środę nabożeństwo za pośrednictwem Św. Ignacego o godz. 17:30.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzi Apostolstwo Modlitwy.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Spowiedź od 15:30. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.

Mszy Świętej o godz. 19:30 nie będzie.
• W sobotę spotkanie dla rodziców i chrzestnych rozpocznie się o godz. 17:00.
• W Wielkim Poście zapraszamy na Rekolekcje w Życiu Codziennym. Jest to forma, która nawiązuje do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli. Rozpoczęcie w czwartek 29 lutego o godz. 18:40 w sali św. Ignacego.
• W czasie Wielkiego Postu wystawiony jest koszyczek, do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Trwa malowanie kościoła. Pierwsze fragmenty już są ukończone. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli ten cel składając ofiary. Bóg zapłać.
• Do wieczności odeszli: Elżbieta Szaroma, Irena Pawlik, Elżbieta Żółkiewska i Roman Wenczyński. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com