• Dziś przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Bóg zapłać za ofiary składane na ten cel do puszek przed kościołem.
• Gorzkie Żale o godz. 16:15 i 17:30.
• Na placu kościelnym Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną.
• Spotkanie z Biblią w środę po Mszy św. wieczornej.
• W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa spowiedź w środę, czwartek i piątek od godz. 15:30.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzi Magis +.
• Również w czwartek o godz. 18:40 w sali św. Ignacego rozpoczną się Rekolekcje w Życiu Codziennym nawiązujące do Ćwiczeń Duchowych św. Ignacego Loyoli.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Msza św. i Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• Śniadanie dla dzieci w sobotę po Mszy św. o godz. 8:30. Katecheza Dobrego Pasterza dla dzieci od 3 do 6 lat o godz. 10.00 w sali DA Strych na ostatnim pietrze domu katechetycznego.
• Zmiana Tajemnic Różańcowych dla dzieci będzie w przyszłą, pierwszą niedzielę miesiąca po Mszych św. o godz. 11:00 i 15:30, a dla starszych po Mszy św. o godz. 8:00.


• Różaniec fatimski rozpoczniemy w sobotę o godz. 9:00.
• W czasie Wielkiego Postu wystawiony jest koszyczek, do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Parafialna Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się 22 marca. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się 15 marca o godz. 19.30. Szczegóły na plakatach.
• Trwa malowanie kościoła. Pierwsze fragmenty zostały już ukończone. Dziękujemy wszystkim, którzy już wsparli ten cel. Bóg zapłać.
• Pielgrzymka śladami Św. Św. Pawła i Barnaby odbędzie się od 19 do 26 września. Zapisy u o. Andrzeja Barana.
• Do wieczności odeszli: Kazimierz Hillebrand, Ewa Parais i Celina Wieczorek. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com