• Gorzkie Żale o godz. 16:15 i 17:30.
• Na placu kościelnym Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną.
• W poniedziałek o godz. 19.30 Msza św. ze wspólnotą Magis+.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzą Komórki Ewangelizacyjne.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec zapraszają na adorację w sobotę po Mszy św. o godz. 8:30.

• W czasie Wielkiego Postu wystawiony jest koszyczek, do którego można wrzucać i brać prośby o modlitwę i post w jakiejś konkretnej intencji.
• Parafialna Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się 22 marca. Ekstremalna Droga Krzyżowa rozpocznie się 15 marca o godz. 19.30. Szczegóły na plakatach.
• Trwa malowanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli ten cel..
• KIK zaprasza na Drogę Krzyżową na Chruślicach, która rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:30.
• Zapisy dzieci do klas I Szkoły Podstawowej nr 7 odbędą się we wtorek i środę od godz. 9:00. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.
• Do wieczności odeszli: Jan Hamiga, Mieczysław Chruślicki, Teresa Pawlikowska, Bogumiła Borkowska i Jan Zaryczny. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com