• Gorzkie Żale dziś o godz. 16:15 i 17:30.
• Na placu kościelnym Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS, na jałmużnę wielkopostną.
• W poniedziałek zapraszamy na Modlitwę Uwielbienia o godz. 19.30
• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
• Spotkanie z Biblią w środę po Mszy św. wieczornej.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzi Domowy Kościół.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00, a dla dorosłych o godz. 17:30.
• W piątek Mszą św. o godz. 19.30 rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Parafialna Droga Krzyżowa ulicami miasta odbędzie się w przyszły piątek po Mszy św. o godz. 18:00.
• Zapraszamy małżonków na spotkanie pt. „Pozytywna dyscyplina – czyli jak budować pozytywne relacje w naszej rodzinie”, które rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegóły i informacje o zapisach na plakatach.

• Trwa malowanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli ten cel.
• Trwają zapisy dzieci do klas I Szkoły Podstawowej nr 7. Szczegóły na stronie internetowej szkoły siodemka.edu.pl.
• Do wieczności odeszli: Maria Chochla, Krzysztof Chochla, Alina Najduch i Maria Ciesielska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com