• Dzisiaj - Klub Seniora, rozprowadza stroiki wielkanocne. Można je nabyć w sali J.P.II. Dochód przeznaczony jest na funkcjonowanie klubu seniora.
• Zapraszamy małżonków na spotkanie pt. „Pozytywna dyscyplina – czyli jak budować pozytywne relacje w naszej rodzinie”, które rozpocznie się dziś o godz. 16.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
• Gorzkie Żale dziś o godz. 16:15 i 17:30.
• Msza św. ze Wspólnotą Magis + w poniedziałek o godz. 19.30.
• We wtorek: Uroczystość św. Józef, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Spotkanie z serii Bóg Honor Ojczyzna, poświęcone 230. rocznicy Insurekcji o godz. 18.30. Spotkanie poprowadzi p. Leszek Zakrzewski i p. Tomasz Wolak. Msza św. Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy o godz. 15.15.
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz.17:30. Adorację po Mszy św. poprowadzą Ministranci i Lektorzy.
• Również w czwartek o godz. 18.40 w sali J. P. II odbędzie się spotkanie prowadzone przez Urząd Pracy, projekt będzie oferował doradztwo zawodowe oraz możliwość otrzymania dotacji do szkoleń.
• W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja od godz. 15:00. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17:00. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii rozpocznie się po mszy św. o godz. 18.00
• Również w piątek zapraszamy dzieci ( po komunii a przed Magisem) na spotkanie które odbędzie się po Drodze Krzyżowej dla dzieci ok. godz. 17.30 do salek DA.
• Katecheza Dobrego Pasterza w sobotę o godz 10.00 w Sali DA Strych. Zapraszamy Dzieci od 3 do 6 roku życia.
• Zbiórka Straży Kościelnej będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30 w salce katechetycznej.
• W przyszłą niedziele młodzież z Magisu będzie rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy. Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie rekolekcji wakacyjnych.
• Droga Krzyżowa na Chruślicach rozpocznie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
• Również w przyszłą Niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Adam Szustak – dominikanin.
• Na placu kościelnym Caritas rozprowadza baranki wielkanocne i paschaliki. Przy ołtarzu Matki Bożej wystawiona jest skarbona CARITAS. Bony świąteczne dla podopiecznych Caritas wydawane będą 21.03.24 czwartek, godz 14.00 do 17.30
• Malowanie kościoła powoli dobiega końca. W następną niedzielę składka będzie przeznaczona na pokrycie kosztów prowadzonych prac. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy wsparli już prace. Bóg Zapłać.
• Nauka przedchcielna odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w Sali J.P. II.
• Do wieczności odeszli: Zofia Piekarz; Jerzy Pamin; Teresa Prędka. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com