• Przezywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Przed Kościołem zbiórka na potrzeby Caritas – Bóg zapłać.
• Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. będą o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 15.15, 16.30, 18.00. Deklaracje dla chcących podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego można będzie złożyć podczas Mszy św. o godz. 18:00, a są wyłożone na ołtarzu Matki Bożej.

• W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna. Spotkanie Klubu Seniora o godz. 9.00
• Modlitwa Uwielbienia w poniedziałek o godz. 19.30
• Nowenna do Matki Bożej we wtorek o godz. 17.30. O 18:30 rozpocznie się spotkanie w sali Św. Ignacego z serii Bóg-Honor-Ojczyzna" poświęcone postaci ojca Władysława Gurgacza SI, a poprowadzi je Leszek Zakrzewski.
• Spotkanie biblijne w środę po wieczornej Mszy św. wyjątkowo odbędzie się w sali Jana P II
• W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 a po Mszy św. wieczornej adorację poprowadzi Odnowa w Duchu św.
• W piątek Msza św. w intencji Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca o godz. 8:30 a po niej adoracja. Adoracja i koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00.
• Sakramentu Bierzmowania młodzieży w sobotę udzieli bp Stanisław Salaterski podczas Mszy św. o godz. 14:00 i 15:30.
• Również w sobotę Katecheza Dobrego Pasterza, spotkanie dla dzieci od 3 do 6 lat rozpocznie się o godz. 10.00 w DA Strych.
• W sklepiku parafialnym można nabyć książki rekolekcjonisty Adama Szustaka, zapraszamy.
• Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich zaprasza na pielgrzymkę. Szczegóły w gablocie.
• Komunikat ks. biskupa z okazji peregrynacji relikwii bł Rodziny Ulmów, jest wywieszony w gablocie.
• W następna niedzielę prowadzona będzie zbiórka na nasze Sądeckie Hospicjum.
• Bardzo dziękujemy za Waszą łączność duchową i obecność. Dziękujemy wszystkim wspierającym nas i prowadzone przez nas dzieła.
• Do wieczności odeszły Emilia Szarek i Anna Podgórska. Dobry Jezu a nasz Panie…

Życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa
ul. Zygmuntowska 48, 33-300 Nowy Sącz
Tel.+48 797 907 667 lub +48 797 907 670
e-mail: [email protected]
NIP 734-111-00-87
Numer konta bankowego Parafii
78 88110006 0000 0000 4952 0001

Festyn 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Nowi ministranci 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

I Komunia 2019

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com